MAPcase 80x80 - مپ کیس
فلایت کیس چیست؟
۳ خرداد ۱۳۹۶
factory slider - مپ کیسTitles mapcase - مپ کیسmapcase title slider - مپ کیس

واحد طراحی، تولید و تهیه مپ کیس از سال ۱۳۹۴ کار خود را آغاز کرده است. تمرکز مپ کیس روی تهیه و تولید فلایت کیس، کیسهای تمام آلومینیمی، کیسهای پلیمری و کیسهای کامپوزیتی است. در حال حاضر واحد تولید فلایت کیس (Flight case) به عنوان اولین تولید کننده این محصول در ایران راه اندازی شده است. این کیس ها با دو ضخامت بدنه 6 میلیمتر و 10 میلیمتر، برای کاربردهای گوناگون و به سفارش مشتری تولید می گردد.

MAPcase

فلایت کیس، جعبه هایی از جنس چند لایی (Ply wood) چوبی مقاوم است که بوسیله پروفیلهای آلومینیمی به هم متصل می شوند. این کیس ها بر اساس استاندارد ATA-300 انجمن حمل و نقل هوایی آمریکا طراحی شده اند؛ به گونه ای که علاوه بر استحکام و مراقبت کامل از محصول داخل آن در مقابل ضربه و افتادن بار، به محفظه بار هواپیما آسیبی نرساند.

می خواهم بیشتر بدانم
ABS-simple-case-tn

این نوع کیس ها تماماً از جنس رزینهای پلیمری، در ابعاد مختلف و برای کاربردهای متنوع طراحی و ساخته شده اند. از ویژگیهای بارز این نوع کیس، داشتتن استاندارد محیطی IP67 است. استاندارد IP67 نشان دهنده این است که این کیسها در برابر نفوذ گرد و غبار از اشیاء داخل خود کاملاً محافظت می کند. ضمن اینکه در برابر نفوذ آب تا یک متر عمق و به مدت سی دقیقه مقاوم است.

می خواهم بیشتر بدانم
هارد کیس تماما آلومینیمی

بدنه این کیس ها تماماً از آلومینیم ساخته شده و علاوه بر ظاهر زیبا و صنعتی از استحکام بسیار بالایی در برابر ضربات دارا می باشد. با توجه به اینکه آلومینیم در برابر رطوبت و شرایط مختلف آب و هوایی بسیار مقاوم است، طول عمر این کیس ها بسیار بالاست.

می خواهم بیشتر بدانم
military case

این نوع کیس ها برای استفاده در میادین جنگ ساخته شده اند که علاوه بر استحکام بالا در برابر وزن پایین، دارای رنگ استتار هماهنگ با ادوات نظامی است.

می خواهم بیشتر بدانم