Hardcase type 80x80 - چرا فلایت کیس (هاردکیس) ؟
هارد کیس ؛ کاربردها، انواع و ویژگیهای آنها
۱۰ خرداد ۱۳۹۷
Why Flightcase - چرا فلایت کیس (هاردکیس) ؟

چرا فلایت کیس (هاردکیس) ؟

اگر تولید کننده تجهیزات الکترونیکی حساس و گرانقیمت باشید لازم است که محصولتان را کاملاً سالم به دست مشتری برسانید. و اگر چنین محصولاتی را خریداری کرده اید ، طبیعتاً مراقبت از آنها هنگام جابجایی از اولویتهای شما خواهد بود. یک راه حل بسیار عالی و منطقی برای این کار استفاده از فلایت کیس (هاردکیس) می باشد. چرا که در واقع هدف از تولید فلایت کیس، حفاظت از محصولات شما در هنگام حمل و نقل بخصوص حمل و نقل هوایی است.
اگر به این فکر کنید که چه اتفاقاتی ممکن است در هنگام جابجایی هوایی یا ترانزیت زمینی برای محصول شما  رخ دهد، اهمیت محافظت از محصول خود را متوجه خواهید شد. همانطور که دیده می شود، افرادی که در فرودگاه ها وظیفه حمل بار مسافران را بر عهده دارند، همانند صاحبان آن وسایل، اهمیتی به آنها نمی دهند و همین موضوع باعث می شود که اکثر مواقع، بارهای موجود، دچار آسیب شوند. حال باید ببینید اگر تجهیزات شما در یکی از جابجایی ها آسیب ببیند چقدر برای شما هزینه در بر خواهد داشت. آیا به صرفه هست که برای محافظت از آنها هزینه کنید؟

آیا خرید هاردکیس یک هزینه است یا سرمایه گزاری؟

اگر شما مثلا یک وسیله ۱۰ میلیون تومانی مانند یک میکسر صدا داشته باشید و دائماً در جاهای مختلف از آن استفاده کاری داشته باشید، بایددر نظر داشته باشید که یک حادثه ممکن است چند میلیون تومان هزینه تعمیر به شما تحمیل کند.
اما نکته ای که کمتر کسی به آن توجه می کند این است که ممکن است چندین روز ابزار کارتان را نداشته باشید و بخشی از درآمد خود را از دست بدهید.
بنابراین خرید یک هاردکیس که محصول شما را در مقابل انواع ضربات حتی تصادفات جاده ای ویا افتادن از روی تسمه نقاله هواپیما بیمه می کند، یک سرمایه گزاری بلند مدت است. ضمن اینکه بازخورد مشتریان نشان داده است که طول عمر یک هاردکیس با کیفیت چند برابر طول عمر کاری محصول داخل آن است.

Hardcase Protect your equipments - چرا فلایت کیس (هاردکیس) ؟

از کجا بدانیم چه کیسی مناسب تجهیزات ماست؟

انتخاب کیس مناسب به این موضوع بستگی دارد که آیا محصول شما دارای مدل و سایز استانداردی است یا خیر؟ با توجه به این که بسیاری از محصولات موجود در بازار دارای مدل ها و سایز های استانداردی می باشند، دیگر برای سفارش فلایت کیس (هاردکیس) مناسب آن مشکلی وجود ندارد و نمونه های ساخته شده ی آنها در بازار موجود هستند. اما اگر محصول شما دارای مدل و سایز استانداردی نباشد، طراحان و سازندگان ما بصورت سفارشی، کیس مورد نیازتان را طراحی و خواهند ساخت.

باز هم سوال ” چرا فلایت کیس ؟؟؟ “

بعنوان مثال ممکن است بخواهید بطورهمزمان تعدادی از تجهیزات سینمایی خود را به جایی دیگر ارسال نمایید و یا با خود به مسافرت ببرید. حال اگر بخواهید برای هر کدام ازاین وسایل، جعبه و یا کیف های جداگانه خریداری کنید، باید مبلغ بسیار زیادی را صرف این کار نمایید. اما با خرید یک فلایت کیس می توانید تمامی محصولات خود را در آن جای دهید. زیرا داخل فلایت کیس ها با استفاده از فوم های مختلف پوشیده می شود. این کار هم باعث گرفتن ضربات در حین تکان خوردن کیس می شود وهم می توانید داخل کیس را با فوم، به هر نحوی که بخواهید و با توجه به شکل تجهیزاتتان تقسیم بندی کنید. بنابراین سفارش یک فلایت کیس برای مجموع تجهیزات شما بسیار کم هزینه تر و به صرفه تر از خرید چندین کیس جداگانه می باشد. نتیجه نهایی این است که اگر می خواهید خیالتان از تجهیزات یا محصولات گرانقیمت و حساس الکترونیکی شما در سفر ها و حمل ونقل ایمن باشد، بهترین گزینه استفاده از فلایت کیس است.Hardcase mapcase - چرا فلایت کیس (هاردکیس) ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *